طراحی سایت شرکتی و خبری کد LIO-1
طراحی سایت شرکتی و خبری کد LIO-1

طراحی سایت شرکتی و خبری کد LIO-1

(0) نظرات کاربران
4,000,000 تومان
برند : لیوساتک
مدت زمان آماده شدن: 10 روز کاری
مدت زمان تحویل: به محض تحویل هاست و دامنه به لیوساتک از طرف مشتری ( راهنمایی از طرف ما انجام میشود)
شرایط اقساط: ندارد
پشتیبانی فنی: یکساله

امروزه داشتن سایت برای هر شرکتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. طراحی سایت شرکتی و خبری دارای مراحل چالش برانگیز است و باید در ساخت و طراحی آن دقت فراوانی داشت.

چنانچه تمایل به طراحی سایت خبری یا شرکتی دارید، تیم لیوساتک، وب سایت مورد نظر شما را در طی مدت 10 روز با مناسب ترین قیمت طراحی و آماده می کند. با خرید سایت، شما می توانید پشتیبانی فنی یک ساله را از تیم لیوساتک دریافت کنید.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی و خبری توسط تیم لیوساتک

 

سایت سفارشی شما توسط تیم برنامه نویسان حرفه ای لیوساتک به صورت تخصصی و حرفه ای طراحی و ساخته می شود.

 

·        برای سایت یک پنل مدیریت و کنترل تعبیه می شود تا مدیر سایت بتواند به راحتی در هر قسمت از سایت تغییر ایجاد کند. در این بخش قابلیت های مختلفی از جمله حذف، ویرایش، اضافه کردن و ... قرار داده می شود.

 

·        مدیر سایت می تواند قوانین شرکت را در بخش مربوطه اضافه کند.

 

·        در سایت مورد نظر این امکان فراهم است تا کاربران و بازدیدکنندگان از سایت بتوانند نظرات خود را برای هر محصول یا خبر ارسال کنند.

 

·        سایت دارای یک بخش جداگانه به نام خبرنامه می باشد تا تمامی اخبار مهم در این بخش نمایش داده شود. همچنین در این بخش این امکان وجود دارد که کاربران بتوانند نظرات خود را نسبت به خبر مورد نظر ارسال کنند.

 

·        سایت دارای یک صفحه جداگانه برای بخش "تماس با ما" می باشد. در این بخش می توانید اطلاعات و راه های ارتباطی با شرکت را اضافه کنید تا کاربران بتوانند با شرکت ارتباط برقرار کنند.

 

·        یکی دیگر از صفحه سایت طراحی شده، بخش "درباره ما" می باشد. مدیر سایت می تواند از طریق پنل مدیریت، اطلاعات و توضیحاتی را در رابطه با شرکت در این بخش اضافه کند.

 

·        در سایت یک بخش مجزا نیز جهت ارسال انتقادات، شکایات و پیشنهادات تعبیه شده است. به این ترتیب راه تعامل با کاربران سایت به طور کامل باز است.

زبان های مورد استفاده در سایت خبری و شرکتی

 

سایت توسط تیم مجرب و متخصص لیوساتک به صورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود. در طراحی قالب سایت یا همان بخش فرانت اند از زبان های HTML ، CSS ، JS ، BOOTSTRAP  ، angularjs  استفاده می شود.

 

بخش بک اند سایت که وظیفه ارتباط با سرور را دارد، با زبان PHP برنامه نویسی می شود. همچنین در برنامه نویسی بخش بک اند از فریم ورک codeigniter نیز استفاده می شود.

 

لازم به ذکر است که تیم طراحی و برنامه نویسی لیوساتک از صفر تا صد پروژه خرید تا راه اندازی سایت در خدمت کاربر است. قبل از طراحی سایت شرکتی و خبری برای کاربر، تمامی پنل ها و قسمت های مورد نظر با کاربر در میان گذاشته می شود و بر طبق خواسته و میل کاربر طراحی می شوند.

 

در طول روند پیاده سازی و اجرای سایت، در صورت نیاز کاربر می تواند با کمک تیم لیوساتک  مراحل گرفتن نماد اعتماد الکترونیک را به طور مرحله به مرحله همراه با تیم پشتیبانی طی کند تا در زمان کوتاه تری به نتیجه برسد.

 

برند لیوساتک
مدت زمان آماده شدن 10 روز کاری
مدت زمان تحویل به محض تحویل هاست و دامنه به لیوساتک از طرف مشتری ( راهنمایی از طرف ما انجام میشود)
شرایط اقساط ندارد
پشتیبانی فنی یکساله