بیزینس خود را از کجا آغاز کنیم؟

در گذشته شروع هر کار و بیزینسی با داشتن یک مغازه یا یک شرکت شکل میگرفت . برای راه اندازی کسب و کارها نیاز به هزینه های سنگین بود ، و بعد از آن با داشتن پول و ثروت زیاد ، تازه شروع به گشت و گذار در یک منطقه خاص از شهر خودمون با توجه به پولی که داشتیم ، میکردیم .

در خیلی از مواقع به علت نبود پول کافی ، مغازه یا شرکت را در جایی افتتاح میکردیم ،که شاید یک رهگذر هم به آنجا نمی آمد و تازه از اینجا تبلیغات خیابانی از جمله پخش تراکت و امثال آن شروع میشد.

و مدت ها باید هزینه میدادیم تا بالاخره یک مشتری پیدا میشد .

اما امروزه و مخصوصا بعد از آمدن کرونا ، شرایط کاملا متفاوت شد .

بیزینس ها و کسب و کارها رنگ و بوی دیگری به خود گرفتند و آدم ها متوجه شدند که نباید بیزینس خود را به مکان محدود کنند .

و اینچنین کسب و کارها خیلی راحتتر و با هزینه های خیلی کمتر ، شکل گرفت .

افراد باهوش و دارای کسب و کارهای سنتی ، به دنیای دیجیتال سلام کردند و افراد باهوش تری که ایده های ناب داشتند اما سرمایه کافی نداشتند ، نیز وارد دنیای دیجیتالی شدند و با دیجیتال مارکتینگ ، کسب و کار خود را شروع کردند.

حال سوال اصلی پیش کی آید ؟

کسب و کار خود را از کجا استارت بزنیم ؟

جواب این سوال بسیار آسان است ، طراحی سایت و گرفتن یک مکان در دنیای دیجیتال

سوال بعدی که بوجود می آید

من کسب و کار خود را از اینستاگرام شروع میکنم ، هزینه اولیه ندارد و راحتتر است.

بله هزینه ابتدایی ندارد و در دسترس تر نیز می باشد ، اما کسی که کسب و کار جدی دارد و به اینده نگاه میکند ، هیچوقت بستر کار خود را از جایی که تعلق کامل به او ندارد شروع نمیکند .

اینستاگرام و تمام شبکه های اجتماعی لازم هست ولی کافی نیست .

سایت و طراحی سایت امری لازم و کافی برای کسب و کار شماست .

ابتدا سایت مناسب کسب و کار خود را راه اندازی کنید و بعد کسب و کار خود را در تمام شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، یوتیوب ، توییتر و .... معرفی کنید .

مجموعه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب لیوساتک ، شما را در راه اندازی کسب و کار از صفر تا صد راهنمایی میکند ، شما میتوانید بصورت رایگان از ما مشاوره بگیرید.